niedziela, stycznia 23, 2022

"Storm" Anna Wolf

 


TYTUŁ  "Storm”

CYKL Storm Riders MC (tom 2)
 

AUTOR Anna Wolf

 

DATA PREMIERY 24.11.2021

 

WYDAWNICTWO  Akurat

 

ILOŚĆ STRON 320

 

 

 

 

OCENA  6/6

 

OPIS
 

Chociaż poznali się wiele lat temu, dopiero teraz mogą zbudować coś prawdziwego. Jej tajemnica zmieni ich życie na zawsze…

Summer jest samotną matką czteroletniego Arona. Niedawno straciła pracę, ponieważ odmówiła zostania kochanką swojego szefa. Nie mając wyboru, zwróciła się o pomoc do jedynej bliskiej jej osoby – kuzynki Connie. Przyjeżdża do Jackson w Tennessee, by złapać oddech i postarać się odbić od finansowego dna. Czegoś jednak nie przewidziała… Niespodziewanie spotyka niewidzianego od lat ojca jej syna – Storma, prezesa klubu motocyklowego.

Czy Summer uda się ukryć prawdę przed Stormem? Jaki wpływ na rozwój sytuacji będzie miała jej przyjaźń z innym bikierem ze Storm Riders? I jak inni członkowie Storm Riders MC przyjmą rewelacje na temat ich prezesa?

Storm to kontynuacja serii „Storm Riders MC”, przygód członków klubu motocyklowego znanych z kart „Blade’a”. Opowieść o mężczyznach, którzy na co dzień są twardzielami, lecz potrafią oddać serce ukochanej kobiecie i stać się wobec niej czuli i opiekuńczy.MOJE ODCZUCIA

 

 Książka ta widnieje wśród bestsellerów na TaniaKsiazka.pl

To moje pierwsze spotkanie z autorką, ale zdecydowanie się zastanawiam, dlaczego ja dopiero teraz sięgnęłam po twórczość autorki? Będę musiała nadrobić inne książki, koniecznie.

Summer jest samotną matką małego Arona. Ostatnie lata jej życia nie były łatwe. Do tego niedawno straciła pracę, w wyniku czego wraca do Jakson do swojej kuzynki. Nie spodziewała się jednak, że na jej drodze ponownie stanie Storm – ojciec jej syna. Mężczyzna, którego nienawidzi całym sercem, za to jak przed laty ją potraktował. Jak w takim razie uda jej się wytrzymać, kiedy w pobliżu kręci się on?

Przez dalszą część drogi oboje milczeli, co Summer w zupełności odpowiadało. Wiedziała, że przyjdzie jej stoczyć bitwę, ale była zmęczona. Nie miała zamiaru niczego nikomu udowadniać. Zwłaszcza Stormowi, że Aron był jego synem. Już jej na tym nie zależało. Przez tyle lat jakoś dawała sobie radę, nie mogła liczyć na nikogo, więc nieważne, co zrobi Dante, bo czasu nie da się cofnąć. Bo czas jako jedyny idzie do przodu, nie zważając na nic. Poza tym Summer uważała się za pojętnego ucznia i potrafiła wyciągnąć wnioski z własnych błędów. A ten dupek był błędem.


Muszę przyznać, że kiedy zaczęłam czytać książkę, nie mogłam jej odłożyć ani na chwilę. Wciągnęła mnie już od pierwszych stron, a bohaterowie zaskarbili sobie moje serce od początku. Lubię zadziornych bohaterów, a tutaj takich nie brakuje. Członkowie Storm Riders to niezwykle zżyci ze sobą ludzie, jednak, gdy trzeba jeden drugiemu potrafi złoić tyłek. Z całą pewnością mogłabym należeć do takiego klubu i takich ludzi, zawsze miałam do nich słabość.

Kiedy Summer ponownie staje na drodze Storma, od razu dochodzi między nimi do spięcia, wręcz mogłabym powiedzieć, że rozpętała się między nimi burza. Gołym okiem widać, że pomiędzy nimi sypią się iskry, ale oboje są zbyt uparci, aby usiąść i wyjaśnić sobie przeszłość. Tak naprawdę to nie dziwię się Summer, że tak bardzo jest zraniona, gdyż Storm w przeszłości nie potraktował jej zbyt delikatnie. Na jej miejscu postąpiłabym zapewne podobnie. Do tego ukrywa ona przed nim jedną ważną istotną osobę, Aroona, który jest jego synem. Co się stanie, kiedy Storm się o tym dowie? Jak zareaguje? Czy tym razem uwierzy, że to jego syn?

Anna Wolf z całą pewnością potrafi pokazać pazur wśród swoich bohaterów. Tworzy odważne, niepozbawione wad postacie, które potrafią zarówno zaimponować swoją postawą jak i zdenerwować czytelnika. Niemniej emocji tutaj nie brakuje, a na brak ciekawych wydarzeń również nie możemy narzekać. Summer z szarej myszki przemienia się w drapieżną kocicę, która potrafi walczyć o swoje i niczego się nie boi. Storm natomiast potrafi zachowywać się jak zwykły palant, czego oczywiście ma świadomość, jednak z każdym kolejnym dniem dociera do niego, jak źle postąpił. Czy zatem uda się uratować, to co rozpadło się pięć lat temu? Czy Summer wybaczy mężczyźnie swojego życia?

- Człowieku, ona potrzebuje  czasu, a ty musisz powstrzymać swój język. Oboje jesteście jak burza, która jest gotowa rozpieprzyć wszystko, co napotka na swojej drodze.

Historia opowiedziana przez Annę Wolf jest niczym wulkan, nigdy nie wiadomo, który z bohaterów wybuchnie w danym momencie. Chociaż czasem zachowują się okropnie, używają dużo wulgaryzmów to jednak jest to grupa bardzo zżyta, która jest w stanie wskoczyć jeden za drugim w ogień. Zawsze mogą na siebie liczyć, są niczym rodzina. I to się ceni. A do tego te ich motocykle, po prostu przepadłam.

Storm z księgarni TaniaKsiazka.pl to niezwykła historia zapierająca dech w piersiach. Porywa w swój świat od pierwszych stron i nie pozwala ani na moment się z niego wydostać. Emocje są tutaj widoczne niczym burza gradowa. Jeśli lubicie zadziornych bohaterów, koniecznie przeczytajcie.Za możliwość przeczytania i zrecenzowania serdecznie dziękuję 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad.

Copyright © 2016 Czytaninka , Blogger